otrdiena, 2020. gada 8. decembris

Baznīcas ārsienu vienkāršotā siltināšana un atjaunošana (8.decembris)

Aktuālā informācija!

8.decembris. Fasādes atjaunošana turpinās. Strādnieki ir pabeiguši sienas siltināšanu, ir uzklāts siets un apmetums. Ir izveidoti jauni karkasi, tā saucamās "kabatas" zem jumta. Arī dievnama saturošās caurules tika piepildītas ar betonu, kas nodrošina dievnama stabilitāti, un, piemēram, stipra vēja laikā baznīca vairs "nekrakšķ". Pagaidām darbi tiks apturēti līdz pavasarim, kad būs piemēroti laikapstākļi, lai uzliktu dekoratīvo apmetumu. Liels paldies par atbalstu. Ir doma nākošā gada augustā, septembrī ķerties klāt dievnama aizmugurējai sienai, kuras atjaunošanas tāme varētu būt ap 20 000 eiro. Šobrīd Salaspils draudzes kontā ir 17 743,33 eiro. Tātad, mums vēl vajag 2256,67 eiro. Paldies visiem par atbalstu. 


21.novembris. Fasādes atjaunošana turpinās. Zem šī ieraksta redzēsiet četrus video, kuros ir parādītas visas baznīcas fasādes. Kā nākamo fasādi pēc šīs, domājam remontēt aizmugurējo fasādi, kad savāksim naudu. Tā varētu izmaksāt apmēram 20 000, jo tai nav logu un tehniski tā ir visvienkāršākā. Paldies par jūsu lūgšanām un atbalstu. 

28.oktobris. Dārgie draugi. Sen neko nebiju rakstījis, jo risinājās vēl būvniecības darbi. Nu fasāde ir pabeigta. Nākamnedēļ tiks noņemtas sastatnes un tad arī ielikšu skaistas fotogrāfijas, kā izskatās. Kopā fasāde izmaksāja 27889,44 eiro. Šobrīd Salaspils draudzes kontā ir 30 089.22 eiro. 

Būvnieki ir sarēķinājuši nākamo no četrām fasādēm - Rīgas ielas fasādi, kura arī atrodas kritiskā stāvoklī. Kopējā tāme šai sienai sanāk 27 999,74. eiro. Tas nozīmē, ka šobrīd mēs varam apmaksāt šīs fasādes renovāciju, tikai tad mēs paliekam gandrīz pa nullēm draudzes kontā. Bet mums vēl ir otra garā siena, kas arī varētu maksāt tik pat daudz, jo tā ir identiska un vēl aizmugure. Tādēļ būšu pateicīgs par jebkuru ziedojumu un atbalstu mūsu draudzei. Nākamnedēļ tiek demontētas priekšējās fasādes sastatnes un liktas uz nākošo fasādes daļu, kas atrodas paralēli Rīgas ielai. Par talāko jūs informēšu. Paldies visiem ziedotājiem un par jums katra mēneša pirmajā sestdienā tiek svinēta Svētā Mise. Lai Jaunava Marija, Rožukroņa Karaliene lūdz par mums visiem. 

Generālsponsors:

Salaspils Romas Katoļu Draudze
Reģistrācijas Nr. 90000470778
Adrese Rīgas iela 26, Salaspils,
LV-2121, Latvija.

Konts ziedojumiem
AS SEB banka
SWIFT(BIC): UNLALV2X
konts: LV41UNLA0050000010880

 

2 komentāri:

  1. Ļoti labi ka ir redzama naudas kustība kontā. Es iemaksājot kaut dažus desmitus, redzu ka konts jau kopā papildinājies par tūkstoti un vairāk. Tas priecē jo kopā mēs varam!

    AtbildētDzēst
  2. Jā, mēs katrs esam malacīši... paldies, paldies jums visiem.

    AtbildētDzēst